Palubní deník pojizdné popelnice aneb putování po zemi krav a volů #1

30. června 2017 v 14:09 | Lukas Dream |  Z toho čemu říkám život
Rozhodl jsem se zveřejnit popis mojí květnové cesty do Švýcarska se školou. Vše berte s jistým nadhledem, počínaje názvem konče veškerými teoriemi, které jsou někdy naprosto nesmyslné a sám se pozastavuju jestli jsem náhodou neměl něco v krvi, když jsem je po cestách psal. Celou cestu jsem rozdělil do čtyř článku, které začínají tímto. Já vím, že tato část bude pro všechny asi nudná, jenže všechno někde začíná.


Pondělí 22.5.2017
18:53
Za zvuku radostného jásotu konečně odjíždíme z T.p.O. Snažíme se přijít na tajemství zařízení na zadní straně sedaček (pracovní název: ZZSS). Teorie: žádná.
20:42
Dojeli jsme kousek za Prahu a zastavujeme na čerpací stanici Benzina a podporujeme vytváření tukové zásoby v pobočce McDonalds. Čas odjezdu: 21:35. Teorie: ZZSS je pouze iluzí vybavenosti autobusu. Teorie nebyla potvrzena ani vyvrácena.
22:57
Zastavujeme poblíž města Rozvadov, a přestože už si všichni nakoupili večeře na minulé zastávce, najdou se tací, kteří podporují noční přejídání a nakupují víc než je zdrávo. Čas odjezdu: 23:48.
Poznámka: Zastávek na zvracení: 0 (dokonce ani kvůli mně :D). Teorie: ZZSS vydává výpary zabraňující zvracení. Teorie nebyla potvrzena ani vyvrácena.

To je na poprvý vše. A pokud hodláte ve čtení pokračovat dál, tak přes cokoli, co bude v dalších zápisech je Švýcarsko úžasná země a jeďte se tam někdy podívat. Odkaz na další díl zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Switch Switch | E-mail | Web | 5. července 2017 v 12:58 | Reagovat

OMG tak ty teorie... to je i na mě moc :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama