Palubní deník pojizdné popelnice aneb putování po zemi krav a volů #2

2. července 2017 v 14:53 | Lukas Dream |  Z toho čemu říkám život
Znáte ten pocit, když pročítáte něco, co jste napsali před dávnou dobou a máte nutkání naprosto celé to přepsat? Tak já tenhle pocit mám s tímhle deníkem až na to, že není napsaný před dávnou dobou, ale před měsícem. Ale rozhodl jsem se, že když už to dávám na blog, tak to cenzurovat nebudu a snad při čtení z toho nedostanete infarkt.


Úterý 23.5.2017
2:41
Dostali jsme se do zóny placených záchodů a německých nápisů. Nikdo nerozumí ani slovu, ale díky kolektivní práci jsme zjistili, jak funguje kávovar. Poznámka: Dvě velikosti kelímků, sedm druhů kávy a čtyři způsoby placení, není divu, že nám to trvalo deset minut. Teorie: ZZSS nám nikomu nedá spát, stejně jako to kafe, a proto nikdo nespí. Teorie nebyla potvrzena ani vyvrácena.
6:20
Přibližně před hodinou jsme přejeli hranice Švýcarska. Je to celkem zklamání. Žádný nenadálý záchvěv vzduchu, oblohu neproťal blesk... Prostě nic. Poznámka: Je to oficiální spali všichni kromě mě. Teorie ze zápisu 2:41 23.5.2017 vyvrácena. Čas odjezdu: 7:21.
8:04
Vystupujeme ve městě Winterthur, kde nás čeká návštěva Technoramy. Než ale začne prohlídka, máme ještě čas a procházíme centrum města. Poznámka: Město připomíná švýcarskou bohatší a větší verzi HK. Teorie: ZZSS neslouží k žádnému účelu, který by stál za plýtvání papíru a slov. Případ ZZSS uzavřen.
10:01-13:58
Návštěva Technoramy- technicko-vědeckého muzea, ve kterém jsme si prohlédli optické iluze, magnetické exponáty, na kole jsme vyráběli elektřinu, zkoušeli skla-zrcadla a spoustu dalšího, co nezvládnu ani pojmenovat. Po volné prohlídce nás čekala přednáška v angličtině o blescích s ukázkami. Poznámka: Ta polovina, která zrovna neusínala, se snažila alespoň se tvářit, že něčemu rozumí.
17:00
Zastavujeme ve meště Montreux a využíváme krátkou pauzu na prohlídku zevnějšku hradu Chillonu a pořizování fotek. Poznámka vůbec jsme nebyli připraveni na stoupání vzhůru od Montruex k našemu ubytování. Čas příjezdu na chatu: 18:39. Dedukce: Cesta nahoru byla jen pohádka oproti cestě dolů, která nás čeká. Večeře: Frankfurtská polévka a špagety (Jsou všude, dávejte si na ně pozor! Uvařený, neuvařený, převařený, na sladko, na slano, samotný se sýrem...).

Tímto končí úterní zážitky a samozřejmě tu mám odkaz na minulý díl. A samozřejmě tu je odkaz na další díl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MagicMax MagicMax | Web | 2. července 2017 v 15:31 | Reagovat

Chápu mnoho věci. :) A jsem za ně rád. :) Je to rozhodně rozdíl vůči "Co je, Andy?" :D :) :) ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama